Τα ανθρωπάκια του Πειραιά έβγαλαν πάλι γλώσσα
![](https://pireasnow.gr/wp-content/uploads/2021/04/6BF46988-9E4B-4853-86C1-1F6427D699D9.jpeg)
Υπάρχουν κάτι ανθρωπάκια στον Πειραιά που πάλι ξεμύτισαν . Περιφέρουν και πάλι τη μιζέρια και την ανυπαρξία τους . Θεωρούν την ανοχή αδυναμία . Βουτηγμένα στην λάσπη τα ίδια θεωρούν ότι θα κυλήσουν και οι άλλοι στο βούρκο τους . Λέμε στα ανθρωπάκια που ουδέποτε έχουν διακριθεί ή δοκιμασθεί στον ιδιωτικό τομέα να σταματήσουν τη λάσπη και τους εκβιασμούς . Η υπομονή έχει όρια . Οι γεροντοκόρες που διορίστηκαν γλύφοντας κατουρημένες ποδιές και πουλάνε αριστεροσύνη να μαζευτούν και να σταματήσουν να κλαίγονται ζητώντας συμπαράσταση γράφοντας δακρύβεκτα με fake news μηνύματα στο διαδίκτυο . Θα μιλήσουμε όταν χρειαστεί με ονοματεπώνυμα . Πριν βγουν στη σύνταξη ας κοιτάξουν τον καθρέφτη τους . Και από μπροστά και από πίσω στην εσχατιά του λαθρόβιου επαγγελματικού βίου τους .Θα επανέλθουμε αν χρειαστεί …ελπίζουμε πως δεν θα χρειαστεί .
υγ για κάποιους αχάριστους που παρακαλούσαν για να μείνουν στη δουλειά τους θα μιλήσουμε αργότερα